| aigi1 a întrebat:

De ce cand pun multe raspunsuri bune nu primesc funda?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai e destul de enervant da uneori oamenii uita sa se uite daca a raspuns cineva la intrebare... pls tu sa nu uitiwinking

7 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
@aigi1 tu dai raspunsuri pentru a ajuta oamenii sau pentru a avea funde?

Răspuns utilizator avertizat
| aigi1 explică:

Erau multe situati cand a raspuns numai eu si n-am primit nimic si asta ma face sa nu mai pun raspunsuri

| aigi1 explică:

Eu consider dau raspunsuri degaba si ca nu se uita nimeti asa daca da cineva vot sau funda imi dau seama ca cineva a apreciat timpul acordat

| xt9000 a răspuns:

Pentru ca si alte persoane au pus raspunsuri mai bune si din cele spuse cel care a intrebat alege doar 1 si se pare ca nu tu esti tot timpu

| pithicot a răspuns:

Pentru ca sunt alte persoane care raspund mai bine sau mai detaliat si nu ai cum sa primesti u funda din moment ce nu ai dat cel mai bun raspuns

| nerryssa a răspuns:

Din cauza lui murphy si a legilor sale laughing