| alexa_4015 a întrebat:

Ce fac cu funditele acelea p care le primesc pentru raspunsuri bune? multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Jolie_6609 a răspuns:

Funditele pe care le primesti arata activitatea ta pe TPU si faptul ca raspunsul tau a fost ales castigator, deci ai ajutat pe cineva cu raspunsul tau. Cu funditele nu ai ce face, ele sunt un fel de "multumesc" din partea persoanelor pe care le-ai ajutat si funditele te ajuta sa cresti in rank :*. Si nu uita, pe TPU nu conteaza funditele, ci faptul ca ajuti love struck.

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Faci colectiehee hee.

| OanaG a răspuns:

Nimic!

| alexa007 a răspuns:

Buna!

Mie imi plac funditele, consider ca raspunsurile mele au fost folositoare.

| Bii26 a răspuns:

Buna
Nu-ti folosesc la nimic.
Pa, pa

| unione a răspuns:

Ti le pui in par

| paramore a răspuns:

Te uiti la elelaughing

| irina20 a răspuns:

Te lauzi, ca si mine big grin

| alisalisa a răspuns:

Nu poti face nimic cu ele, doar devi mai respectat de ceilalti cand vad cate raspunsuri bune ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebuii sa o rugam pe Raluca sa ni le dea la nunta pe post de decoratiunilaughing.
Nu faci nimic cu ele scumpa, e un fel de multumesc din partea utiliazatorului care a postat o intrebare pentru ca l'ai ajutat cu raspunsul tau.