| alexalx1234 a întrebat:

Cum pot impresiona o fată în ziua de azi?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa poti sa iti calci pe orgoliu, sa le dai dreptate si cand zic cele mai mari cacaturi, sa complimentezi orice, sa iti ceri scuze pentru orice greseala pe care i-ai facut-o, practic sa fi putin sclav, o sa cada pentru tine, dar mai intai tu va trebui " sa cazi "

| Victor453 a răspuns:

Sa ii dai un cadou frumos
sa te abonezi pe instagramul ei
sa faci ceva neobisnuit de dragul ei
sa-i pregatesti ceva de mincat

| ngina a răspuns:

Eu sunt fată mar impreoseona un trandafir roșu sau dacă simți ceva pentru ea spunii în ziua de azi găsești greu oameni sinceri. Află cei place și dăi un cadou legat de interesele ei.

| Ririanuta a răspuns:

Pai fetelor nu le plac arogantii sau acei baieti care rad de ele, le înjura si le imbrancesc.
Daca vrei sa îi atragi atentia nu o calca pe picioare sau sa o tragi de par caci asa o vei îndeparta de tine.
Încearca sa vorbesti frumos cu ea si daca vezi ca este trista încearca sa o inveselesti.
Si daca vrei sa îi dai o mica atentie (mic cadou) îi poti lua un breloc, o pereche de cercei sau un mic jurnal, un accesoriu de par ori o bratara. Daca esti mai romantic îi poti oferi o floare.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| alexalx1234 explică (pentru Ririanuta):

Nu cred ca in Constanta mai sunt fete care sa fie impresionate cand ii dai o floare

| Ririanuta a răspuns (pentru alexalx1234):

Cum crezi tu.
Numai bine!