| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Cum pot sa aflu parola la calculator? Sunt pedepsita si imi trebuie repede calculatorul si mami nu ma lasa. Va rog ajutor. Dau si funda.

Răspuns Câştigător
| MarrieMarie a răspuns:

Nu-l poti lua de pe laptop si sa-l faci pe-un cd?

7 răspunsuri:
| MarrieMarie a răspuns:

Ia stai, u cum ai scris intrebarea asta daca ai parola?

| MarrieMarie a răspuns:

In fine, te duci la o sau un prieten(a) si o(il) rogi sa te lase sa cauti ceea ce ainevoie.ca alta solutie n-ai.sau,sa pui pe altcineva din familia ta apropiat sa o intrebe pe mama ta care e parola si u s-o bagi

| GlontulAreMereuDreptate explică:

Sunt pe laptop. Imi trebuie un joc de pe calculator (crazy taxi) sa il pun pe CD sa il instalez pe laptop si apoi sa il trimit unui prieten. Pe calculator pana trimit ceva ma apuca pastele cailor.

| GlontulAreMereuDreptate explică (pentru MarrieMarie):

Ce toanta sunt laughing mersi love struck

| MarrieMarie a răspuns (pentru GlontulAreMereuDreptate):

Funda?

| GlontulAreMereuDreptate explică (pentru MarrieMarie):

Poftim laughing

| MarrieMarie a răspuns (pentru GlontulAreMereuDreptate):

Nu-l poti lua de pe laptop si sa-l faci pe-un cd?

| deeDEE1269 a răspuns:

Sunt niste comenzi de facut in cmd dar nu mai stiu care is ceva legate de user si numai stiu cum cand aflu revin cu raspunsu mai mult sau daca stii sa cauti pe google totu se face in cmd.Multa bafta