| oFataNebuna a întrebat:

Cum imi schimb parola de la calculator? Calculatorul meu e pe germana deci ajutor sad

Răspuns Câştigător
| tayson a răspuns:

Intri la Systemsteuerung si dupa intri la "Benutzerkonten unde Jugendschutz" si dupa intri la "Eigenes Windows-kennwort ädern". si acolo is mai multe dai pe "Eigenes kennwort ändern " sau "Entfernen" adica a o inlatura sau sterge. asteas numai pentru Windows 7 pentru Windows XP nu stiu cum eee. Und ich warte auf dich in Deutschland bye bye

1 răspuns:
| oFataNebuna explică:

Ich danke dir laughing :*:*