| Sfaterly a întrebat:

Cum pot să dau burtica jos în doar două săptămâni? Cel mai folositor răspuns primește funda.
Nu sunt grasă, am doar puțină burtică și vreau un abdomen plat.
(Fără sală sau alergat)

3 răspunsuri:
| manumescbosssdeboss a răspuns:

Ai spus fara sala si alergat, insemna ca vrei sa slabesti fara sa depui niciun efort. Faci foamea!

| PrafDeStea a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni, ridicarea trunchiului (gen sa stai pe burta si sa ti ridici spatele cu mainile la ceafa), vreo 30 de minute pe zi, le poti face si acasa. Funda te rog?

| Andreewa a răspuns:

1.Abdomene in fiecare zi de
-prima zi încearcă 3 serii de câte 15
-dupa câteva zile 3 serii câte 20
-iar dupa câteva zile 5 serii de câte 15
-...5 serii de 20
Etc... Tot asa (sper sa înțelegi
2. Si daca vrei poți sa faci cu o gantera de 3 kg.-3, 5 kg
-te întinzi pe spate stai cu un picior întins si unul îndoit, gantera sa fie ținuta in ambele mâinii si te ridici ca si cum faci abdomene numai ca atunci cand te ridici cu gantera sa ridici si piciorul drept ( sper ca ai înțeles ) daca nu ai înțeles poți sa ma intrebi.
SUCCES!