| AddaBlueBrain a întrebat:

Am 1.57 si 51 de kg si am putina burtica, ce pot face sa am un abdomen mai plat?straight faceFunda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GlamiXD a răspuns:

Abdomene.
150 dimineata 150 seara happy
succes

| AddaBlueBrain explică (pentru GlamiXD):

Cam greu dar am sa incerclaughing
Multumesc mult!:*

| GlamiXD a răspuns (pentru AddaBlueBrain):

N-ai pentru ce :*
nu e deloc greu :d o sa-ti ia putin sa te obisnuiesti si apoi. xD

| AddaBlueBrain explică (pentru GlamiXD):

Asa zic si eu, o sa ma obisnuiescbig grin:*

11 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Abdomene thinking cate poti, o sa progresezi pe zi ce trece

| cici96 a răspuns:

Si eu am aceeiasi problema :(( eu fac niste exercitii de aici : http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html#tabs-2 si de aici :http://www.youtube.com/watch?v=kHSCmwHaGJs&feature=g-like de 3 ori pe zi + alergat 20 minute + saritui coarda si dietaaa :)
imi doresc foarte foarte mult sa scap de ea pana in septembrie :) deci ce zici incerci?

| AddaBlueBrain explică (pentru cici96):

Multumesc foarte mult si promit ca am sa incerc:*
Ce dieta folosesti(daca esti dispusa sa-mi raspunzi)?

| cici96 a răspuns (pentru AddaBlueBrain):

Pai cum sa iti zic nu am o dieta "fixa" adica mananc mai multe fructe, legume niciodata dupa ora 6 happy fara dulciuri, fara sucuri straight face, apa foarte multa happy cateodata carne fiarta [de pui daca vrei], sincer nu imi mai vine acum in minte. cred ca de la somn laughing daca mai vrei sa ma intrebi ceva zi-mi happy

| cici96 a răspuns (pentru cici96):

A si sa nu te indopi acum cu prea multe fructe 1-2 pe zi e bine de preferat mere happy

| AddaBlueBrain explică (pentru cici96):

Iti multumesc mult:*

| MonSterDrinK a răspuns:

Abdomene?

| ionutmusik a răspuns:

Tractiuni faci muschi si la abdomen si la maini si la picioare