| εяαℓυcαз a întrebat:

Heei TPU!
Am o problema.Am dezinstalat un program si dupa am inchis pc-ul. Apoi cand l-am aprins, si am vrut sa-l instalez, imi zicea ceva de un update si ca ar trebui sa dezinstalez programul. Am dat sa il dezinstalez si imi zice ceva in gen : Programul a fost dezinstalat, dar inca il arata acolo la programe. Imi trebuie programul urgent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in C, Program Files fisierul unde a fost instalat Hamachi si-l stergi.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Au, Doamne! Despre ce program e vorba? Sau este secret?

| persseuss a răspuns:

Reinstaleaza l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai?

| εяαℓυcαз explică (pentru anonim_4396):

w 7

| anonim_4396 a răspuns (pentru εяαℓυcαз):

Cum l-ai dezinstalat? Cu Delete sau Unisntal?

| εяαℓυcαз explică (pentru anonim_4396):

Unistall

| anonim_4396 a răspuns (pentru εяαℓυcαз):

Eu iti propun urmatorul lucru. Cauta update-ul care spune ca este in pc-ul tau si-l stergi, dupa care incerci sa-ti instalezi programul. Da-mi mai multe detalii sa te ajut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru εяαℓυcαз):

Cauta in C, Program Files fisierul unde a fost instalat Hamachi si-l stergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce program e vb?