| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Cum pot sa fac mai multe like-uri pe facebook? Funda. Si imi da-ti raspunsuri cum sa fac.

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si ce faci cu ele? Le mananci? Te invata ceva? E pierdere de timp sa stai sa cersesti like-uri.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, ofera si tu Like-uri pe Facebook daca vrei sa primesti.

| pufuletziii a răspuns:

Postezi ceva care sa atraga atentia oamenilor.

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Uite cum: Eu fac parte din niste grupuri, daca vrei, iti dau link-urile! Si acolo am postat fotografiile la care am vrut sa fac like-uri si am facut schimb de like-uri cu alte persoane! Funda?

| ღβأβأ a răspuns:

Faci poze faine, frumoase daca vrei sa zic asa, si le distribui multor oameni. Succes!

| AndrrreaDeea a răspuns:

Folosesti generatoare sau faci publicitate paginii pe o pagina mai mare sau pe grupuri speciale pentru publicitate

| fakeheart1334 a răspuns:

Poti sa te inscrii pe un grup numit,,Publicitate pentru pagini" (nu trebuie sa dai bani)si postezi pagina ta pe public si spui ca dai back like-ul si tot asa si mai scrii si la toate postarile,,back la...", dar trebuie sa le dai like si lor (iar daca paginile acelea la care ai dat like nu-ti plac de fapt, este langa casuta aceea cand dai like, o alta casuta care scrie,, v Urmareste" (v=bifat).
Si cam asa strangi 50-100 like-uri zilnic (eu cam asa strang)
Dar vezi sa nu fie un grup din acela care trebuie sa dai bani.
Funda?

| DonarisDona a răspuns:

Cersesti like-uri laughing) altfel nu ai cum tongue decat sa faci facebok-uri si sa-ti dai like-uri ca altfel nu ai cu tongue

| Mirel2000 a răspuns:

SUnt multe feluri, eu am ales pe cea mai usoara cred:
- am cautat o pagina unde sunt numai conturi reale
- am facut cont
- primesc like-uri
este vorba de http://goo.gl/12UsmB

| BlackRockGirl a răspuns:

Etichetează-ți prietenii în ele.

| Cata_Catalina_1990_m5sq a răspuns:

Eu o pun pe fiecare zi pe pagina prinicipala si o sa o vada des, si o sa iti dea like.