| Vintila_Razvan_1998 a întrebat:

Am si eu o pagina favorita pe facebook si are peste 2.000 like-uri. Intrebarea este : pot sa vad cine a dat like la aceasta pagina? Va rog frumos sper sa vad cine da like-uri. Astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| Andrey3oo7 a răspuns:

Trebuie sa dai cursorul deaspura like-urilor si cred ca vei vedea. Nu trebuie sa apesi doar sa-l lasi pur si simplu deasupra nr. de like-urilor

| Vintila_Razvan_1998 explică (pentru Andrey3oo7):

Te rog explica mai detaliat. Nu am inteles nimic. Astept raspuns. Multumesc

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru Vintila_Razvan_1998):

Dar oricum nu sunt sigur daca asa trebuie scuze. in orice caz trebuie sa pui cursorul mouse-ului deasupra like-ului sau a numarului (daca nu dai click) inca odata nu sunt sigur daca asa trebuie