| ElPucio a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa ma placa? Toata lumea imi spune ca sunt un baiat simpatic.Dar cred ca asta nu este de ajuns.Nu?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa fii relaxat, nu sa-ti tremure picioarele cand esti in fata uneia, sa poti conduce o conversatie natural, sa ai ce vorbi, sa fii politicos si respectuos dar nu chiar la nivelul de sluga a ei pentru ca risti ca unele sa te ia de fraier. Unora le place si sa fie tachinate, dar cu bun simt.

| RAY a răspuns:

De atatea ori tot vad intrebarea asta,ce sa faci nimic,un tip frumos e frumos simplu, fizicul conteaza extrem de mult,eu unu pun fizicul pe primul apoi situatia materiala,comportamentul alfa, degeaba ai caracter daca esti urat, degeaba esti glumet, cuminte, bun daca nu atragi fizic nici o fata degeaba totul sta in ochii privitorului

| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate, nu este de ajuns. Sunt cazuri in care poti fi si Fat Frumos si degeaba.

| Pufoseniiee a răspuns:

Eii eii, a dat dragostea peste tine, ok, voi incerca sa iti aduc o iubita smug
Fetelor le plac tipii draguti care nu arunca cu gunoaie dupa oameni, pietre dupa catei, si baieti sensibili dar nu pampalai.
1. Fii gentlman, stai cu ea, ofera-i ce-si doreste, da-i temele, fii de acord cu ce spune si daca treceti pe langa un magazin fa-i cinste cu un suc.
2.las-o sa faca ce vrea din tine, las-o sa iti atinga parul, sa te ciupeasca, sa se joace, la fel fa-i si tu!
3. Nu fi ingamfat, in timpul cuceririi fii de acord cu ea in totalitate, complimenteaz-o, spune-i ca este cea mai frumoasa fata, ca se imbraca superb, ca are un par de milioane si niste forme femeiesti superbe.
4. Nu spune prietenilor despre ea tot, spune-le doar ca vrei sa fii cu o fata draguta, zi-i numele si clasa etc, dar nu spune fiecare pas facut in drumul spre inima ei, dupa va crede ca asa vei face si in relatie! Succes si fii adorabil