| Daria a întrebat:

Cum pot sa fac sa treaca timpul mai repede pana la vacanta de vara?laughing(la scoala, in ore). In afara de a fi atenta la lectie, asa trece si mai greu, mai ales daca nu ma intereseaza subiectul.rolling eyes

4 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Ha ha şi eu m-am gândit la acelaşi lucru laughing.Eu mă plictisesc de moarte la ore,pur-şi-simplu parcă stă timpul în loc, mai ales la ora de mate, femeia aia îmi scoate peri albi.Eu luam o foaie şi mă apucam să mâzgâlesc ceva,sau direct pe caiet cel de mate e plin laughing.Mă plictiseşteeeee vorbeşte mult, leeeent şi nu înţeleg nimic (torturăăăăă), parcă trece un secol când mă plictisesc şi astept să sune odată clopoţelul ăla nenorocit.Bine trebuie să recunosc că sunt ore care chiar îmi plac şi trec aşa repede, uhmmm ce pot să-ţi zic... MÂZGÂLEŞTE! laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Doar asteapta...

| kingalex99 a răspuns:

Sti cum
foloseste si u legea:
1)Vorbeste cu coleg a/u de banca
2)Nu baga inseama profu
iar cel mai important
3)sa nu fi prins/a niciodata
Hai Norocwinking

| parishiltonbia a răspuns:

F-ati un hobby! Poti sa desenezi, faci scenete, cosi, scrii carti, faci bloguri sau multe altele, iar cand te plictisesti cgandeste-te ca acasa te vei putea apuca de hobby-urile tale, si poate asa trece mai repede ora... Nu stiu, zic si eu...