| allealecsa1333 a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat cam incapatanat sa ma placa[el nu ma place din pacate]. va rogg ajutati-ma. cum sa fac sa ma placa. dati-mi niste sfaturi plzz!

2 răspunsuri:
| cal3star a răspuns:

Incearca sa te expui. Prin asta zic... sanii un pic la vedere si lucreaza-ti posteriorul. Tot ce am mentionat mai sus incearca sa faci dar nu prea evident si nici prea mult sa nu pari c*rva.
Incearca sa-l faci si gelos asta merge intotdeauna, in rest ce sa zic. Bafta

| oofle a răspuns:

Fals tinere cal3star...cum sa faci gelos un baiat care nu te baga in seama? Cat despre posterior...ma abtin :/ Normal, prima impresie este tot timpul de ordinul fizicului, dar hai sa nu exageram. N-ai de unde sa stii cum arata ea si de ce n-o place el. Ai expus lucrurile prea in mare allealecsa. Vino cu detalii happy