| Lluvia_8369 a întrebat:

Cum pot sa-i arat la un baiat ca il plac? [nu vreau sa-i spun in fata happy ]. Precizez ca ne mai luam de mana ca prietenii si asa. si cred ca si el ma place dar e timid si nu zice nimic straight face. plss help me

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu e nevoie sa-i spui in cuvinte. Arata-i, demonstreaza-i! Zambeste-i, flirteaza cu el, fa-l sa rada, invita-te la un suchee hee, fa-i complimente, fa-l sa se simta special, unic... In scurt timp el o sa-si dea si singur seama, ca tu il placi (probabil si asa si-a dat deja seama, dar atunci va fi si mai sigur). Succes!

P. S. ...sa ne inviti si la nunta!winking

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Juliet, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Succes!

| alin a răspuns:

Nu vrei sa-i spui pe fata? dar cum vrei sa-i spui?
incearca sa-i zici pe mess sau telefon ce sentimente ai fata de el daca tie "frica" sa-i zici pe fata si vezi daca impartiti aceleasi sentimente.

| rox13 a răspuns:

Buna.In orice caz trebuie sa fiti singuri.