| andreeacojoc3445 a întrebat:

Cum pot sa iau legătura cu o persoana care de afla la centrul de reeducare Buziaș? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Suna in timpul programului de funcționare maine si intreaba-i toate detaliile si cum poti face, si daca poti sa-l contactezi pe telefon.

9 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Mergi la ei si intrebi de persoana data. Ei iti vor aranja o intalnire.

| andreeacojoc3445 explică (pentru 393Dan):

La telefon nu pot sa vorbesc cu acea persoană?

| andreeacojoc3445 explică (pentru 393Dan):

Telefonic nu se poate lua legătura?

| 393Dan a răspuns (pentru andreeacojoc3445):

Du pa idee ar trebui sa poti, insa ei au voie undeva 1 data in luna sa primeasca telefoane. Daca gasesti numarul lor de telefon...

| andreeacojoc3445 explică (pentru 393Dan):

Ai idee unde as putea sa gasesc aceste informatii?

| andreeacojoc3445 explică (pentru 393Dan):

Am gasit asta. Crezi ca ar fi trebuit sa sun in timpul programului de audiente?

| 393Dan a răspuns (pentru andreeacojoc3445):

Suna in timpul programului de funcționare maine si intreaba-i toate detaliile si cum poti face, si daca poti sa-l contactezi pe telefon.

| AnonimFaraPereche a răspuns:

Pe cine ai acolo si ce fapta a facut? Ar putea fi o solutie...

| andreeacojoc3445 explică (pentru AnonimFaraPereche):

Pe prietenul meu. Nu e mare lucru si nu are antecedente. Si la cate zile de cand a ajuns are dreptul sa sune?