| roox a întrebat:

Cum pot să-mi fac mai mulţi prieteni?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Depinde. ce fel de prieteni vrei tu?
Prietenii tii faci purtandu-te frumos cu ei, ajutandu-i atunci cand le este greu asta inseamna o prietenie adevarata.

| Diiana232997 a răspuns:

Pai daca vrei sa-ti faci prieteni ai putea sa joci un joc in retea sau daca iti lasi id`ul peste totlaughing... o sa-ti faci prieteni din toata tara.Doar ca eu zic ca mai bine ai cativa prieteni adevarati decat 1000 prieteni falsi si care nu te cunoscwinking

| Ys a răspuns:

Vrei prieteni(e)... da-mi idiul tau sa ne cunoastem iti las un mesaj cu idiul meu sa vorbim

| BuBuLyNa a răspuns:

Incearca sa colaborezi cu ei mai mult, ajuta-i, iesi cu ei la plimbare prin parc, povestitiva despre voi.Si asa poate o sa reusesti! Succes!kiss

| Mamamare a răspuns:

1.Sa te porti frumos cu ei
2.Sa nu-i jignesti
3.Sa nu-i superi
4.Sa nu te dai mare in fata lor, multi nu accepta pers. care se dau mari
5.Sa-ii respectii.happy
6.Si sa vb frumos cu ei.big grin

| morenaRox a răspuns:

Buna happy Prieteni iti poti face socializand, iesind etc... daca esti o persoana deschisa si stii ce inseamna o prietenie adevarata(sa ii ajuti, sa te porti frumos cu ei etc) atunci poti avea o multime de prieteni.

| tu esti originalul nu copia a răspuns:

Sa iti iubirea fata de ei sa i pretuesti

Răspuns utilizator avertizat
| manndarina a răspuns:

Fii si tu draguta cu toata lumea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunicandwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi de ce iti trebuie multi prieteni? e de ajuns o prietena sau doua bune bune, cu care te intelegi bine. Eu cred ca vrand sa ai multi prieteni se leaga de faptul ca vrei sa fi populara(poate nu iti dai seama) si popularitatea nu implica prieteni adevarati, ci doar prieteni care admira felul cum vb, cum te comporti, amuzamentul tau av fi remarcat.si multe altele. Deci ei te admira pe tine si in chestii de ggenul acesta, ei nu sunt intotdeauna ce par a fi; 0winkingwinkingwinkingwinking