| Lola_6438 a întrebat:

Cum pot sa-mi prind parul in asa fel incat sa nu se vada urechile prea tare? Nu-mi place deloc, nu suport. Mentionez ca am parul lung, adica pana la jumatatea spatelui.laughing Niste sugestii, ceva? big grin

2 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Ai putea opta pentru o coada de cal peste urechi sau sa iti prinzi parul in coc, coada de cal, doua codite, dar sa iti lasi niste suvite de par sa curga si sa acopere urechile. Sper ca te-am ajutat!