| EuMiruna19 a întrebat:

Cum pot sa par mai inalta? Fara tocuri. Funda!

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

1.Incearca sa stai dreapta cat mai mult posibil.
2. Poti incerca o tunsoare mai scurta, care sa-ti incadreze fata si sa-ti puna in evidenta gatul. Daca nu vrei sa te tunzi foarte scurt, incearca totusi sa iti mai scurtezi putin parul daca este foaaarte lung.
3. Hainele cu linii verticale ca model te fac sa pari mai inalta. Nu trebuie neaparat sa porti numai haine cu linii verticale, dar evita-le pe cele cu linii orizontale, care te fac sa pari foarte scunda.
4. Tricourile, bluzele si rochiile cu decolteul in forma de V creeaza iluzia unui gat mai lung si astfel, te fac sa pari mai inalta.
5. Iluzia de inaltime este creata si daca porti pantaloni si pantofi de aceeasi culoare.

2 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Mai bine incerci tocurile. chiar si la scoala!
dar de fapt. incearca niste platforme (sau pantofi cu talpa ortopedica, e acelasi lucru) care sunt de 10x mai comozi decat tocurile.
Sau daca nu vrei, incearca sa iti ridic parul foarte sus, dar nu cred ca o sa te avantajeze o coafura anii 80.

| YourMother a răspuns:

Haine cu dungi verticale.happy