| Iphone250 a întrebat:

Buna tpu.Cum pot sa fiu mai inalta? Fara sa port tocuri. Funda

Răspuns Câştigător
| Cleooo123 a răspuns:

Nu poti, logic...dar iti recomand sa practici niste sporturi care te-ar putea dezvolta gen basket, handbal, inot etc.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Piciorange.
Fa-ti implant de picioare peste picioarele tale sau implant de tocuri

| Violleta2022 a răspuns:

Pur si simplu nu poti!
Dar ma asteptam sa poti gandii si singura asta, ca atat lucru duce capul si pe un copil de 5 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te sui pe o cutie

| Yasmin875 a răspuns:

Nu ai ce să faci.Astepti să crești. Daca si părinții tăi sunt scunzi nu vei creste.

| DrGoogle a răspuns:

Urcate pe o scara laughing

| user2946372829473527178 a răspuns:

Faci mult sport.