| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Sunt prea inalta ca sa port tocuri, dar totusi vreau sa mi se auda pasii cand mergbig grin.heeeeelp

Răspuns Câştigător
| ada a răspuns:

Cat de inalta sa fii draga mea? Eu am 1, 73 si tot port tocuri.Deci ma inalt si ajung pana pe la 1, 80-1, 82 m, cu tocuri.Sincer si eu aveam complexe de multe ori ca sunt destul de inalta, deoarece am avut norocul sa am numai prietene scune... Dar tot eu am reusit sa ma incurajez si sa inteleg ca e chiar sexi sa fii inalta...Gandeste-te...niste picioare lunngi, care cu tocuri or sa fie si mai lungi...Asa ca nu te mai gandi la inaltime...Ai putea totusi sa te gandesti la fapul ca sunt cam incomode, si doar atat.

9 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Oare nu ar merge potcoavele? sigur fac zgomot big grin

cristian
| cristian a răspuns:

Poti sa folosesti labe de scafandru.
Vei fi si auzita si remarcata.Pa cuvant.

assiris
| assiris a răspuns:

M-am prins, femeile poarta tocuri doar pentru a tropai sa fie auzite nu pentru ca le-ar sta bine sau asa e moda. E o chestie si asta. Daca nu poti fi remarcat altfel macar sa tropai si sa fii auzit cind mergi. Si eu care le compatimeam ca li se fac pantofi care deranjeaza pe cei din jur si ca se simt rau din aceasta cauza?!?!?

assiris
| assiris a răspuns:

P. S. Pune-ti niste clopotei :p

| borsec a răspuns:

Da, cred ca niste pantofi de step te-ar ajuta...

| DenissaDeea a răspuns:

Nu cred ca inaltimea e vreo problema, multe fete isi dorec sa fie inalte! Important e sa fi sanatoasa si sa porti incaltaminte de care iti place si sa te simti confortabil si bine si cu tocuri mai inalte si cu tocuri mai joase succes...

| beba a răspuns:

O carja, ceva?hee hee

| JayLeno a răspuns:

Poti sa porti pantofi cu toc mic pentru step...cu siguranta o sa te auda tot cartierul laughing

| otypa a răspuns:

Daca esti prea inalta poti sa-ti cumperi tocuri, este si de marime mai mica...si la aia o sa ti se auda pasii, stai linistita