| Medeea17 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri? Chiar numai suport... Am 13 ani iar eu le am de vreo 3 ani de zile si tot n`am mai scapat de ele... nu stiu ce sa mai fac ajutati`ma plz
Funda; x

Răspuns Câştigător
| TheG1rl a răspuns:

Pai.Cu toti trecem prin acea perioada.La uni e mai usor insa la altii. Poti incerca gama de la gerovital [crema, lotiune tonica].mie mi-au prins f. bine acele produse.acum depinde de tenul fiecaruia...asa ca du-te la farmacie mai bine big grin Sau daca ai cosuri foarte muuulte te poti duce direct la doctorsad Bafta!

2 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Pai du-te la farmacie si du-te sa iti dea cv pentru acnee

http://www.google.ro/......tp?/imgres
spune-i sa iti dea sapun special bioderma dar pe albastru arata ca mai sus si
http://www.google.ro/......tp?/imgres

chestia asta.e un fel de apa termala cea de sus iti deschide tenul si le dezumfla si asta le face sa dispara...du-te in farmaciile specializate, BAFTAAA!

| LimonadaXd a răspuns:

Foloseste creme. solutzii. du'te la doctor.winking