| anisoara1609 a întrebat:

Cum pot sa scap de griji şi sa ma relaxez, sa scap de stres, ceva hobby?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poate iti place sa faci handmade din diverse, sau sa citesti. Poti sa vezi filme frumoase, in general comedii care sa te binedispuna. Poti sa iti iei cateva sedinte de masaj sau sa te duci la sala.

| sappy a răspuns:

Daca nu gasesti niciun hobby pentru tine si intrebi pe altii ce ti-ar placea sigur ai nevoie de o vacanta!

| Dayiii96 a răspuns:

Odihna e cea mai buna happy

| RaduEmanuel a răspuns:

Pai ia-ti liber strangeti bani si relaxeazate si vezi tu ce altele mai faci.