| Briosaaa a întrebat:

Heii:X.Am acum 2 intrebaristraight face

1) Sunt fooarte stresata.Cum sa scap de stres?
2) Sunt obosita. Cum sa ma relaxez? Am incercat multe dar nu au mersbig grin

4 răspunsuri:
| Dianné a răspuns:

1)Poti scapa de stres, punandu`ti castile cu muzica in urechi, stand culcata in pat, pe spate, uitandu`te la tavan laughing
2)Poti sa bei ceva, un ceai.lapte,lapte cu ciocolatabig grin.asta daca`ti place, si sa stai undeva moale si comod.Pe fotoliu sau in pat.Imbraca`ti pijamalele si treci la terapie laughing.
Pupici:* fundita?big grin

| valykx a răspuns:

Te trezesti dimineata pe la 9, mananci, te odihnesti vreo 2 ore, pe urma mai tragi un pui de somn (1 ora jumate-2), iar mananci, pe urma te culci de pranz (2 ore) dupa care mai tragi un pui de somn, iei o gustare, te odihnesti, iei cina si te culci devreme ca doar a 2-a zi ai acelasi program incarcat!winkingrolling on the floor)

| gabriella_1970 a răspuns:

Pai incearca sa faci yoga, e o solutie pentru ambele probleme.La mine functioneaza.

| stella_7421 a răspuns:

1) Eurovita Antistress