| Madalina_2286 a întrebat:

Cum pot sa scriu in jurnal pe hi5?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://hi5.com/friend/profile/displayAddJournal.do

3 răspunsuri:
| Maia a răspuns:

Ai acolo la hi5 "Jurnal" si apoi sub "Jurnal" scrie "Scrie o intrare in jurnal" dai acolo pui titlu, scrii ceea ce vrei sa scrii, pui o poza daca vrei si la sfarsit dai "Publicare intrare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai acolo la hi5 "Jurnal" si apoi sub "Jurnal" scrie "Scrie o intrare in jurnal" dai acolo pui titlu, scrii ceea ce vrei sa scrii, pui o poza daca vrei si la sfarsit dai "Publicare intrare". Bun, dar unde scrie jurnal? ca eu nu-l gasescsad ca sa intru acolo sa scriu ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu big grin