| idontcareeeeee a întrebat:

Cum pot sa slabesc 10-15 kg pana la vara? Si cum pot scapa de celulita pana la vara? Ah da, si ce exercitii trebuie sa fac pentru a obtine un thigh gap?
Va rog seriozitate, cel mai bun raspuns primeste funda, urgent!
ps: vreau doar exercitii de sport si o alimentatie de slabit recomandata de multe persoane sau incercata.

Răspuns Câştigător
| BybyMary a răspuns:

E foarte greu sa slabesti atat in doar cateva luni, dar daca ai vointa vei reusi. Pentru inceput poti face astea de doua ori pe zi (dimineata si seara) http://yeahwetrain.com/......-sixpack/. De asemenea, trebuie sa mananci cat mai sanatos si pe cat posibil sa scoti din alimentatie dulciuri, sucuri, fast-food, etc., iar carne sa mananci cat mai rar. Asa am facut si eu si am slabit in 5 luni 16 kg. Sper ca iti va fi de folos;)

| idontcareeeeee explică (pentru BybyMary):

Iti multumesc.

| Solutionistul a răspuns (pentru BybyMary):

Am citit raspunsul tau si voiam sa-ti dau un thumbs up...dar, carne cat mai rar? Ce e cu tine? laughing

| Solutionistul a răspuns (pentru BybyMary):

Daca vrei cu adevarat sa slabesti atat, trebuie sa ai multa vointa! Renunti la paste, produsele de panificatie, dulciuri, bauturi carbogazoase si prajeli! Trebuie sa mananci carne de pui/curcan/vita/peste, oua, lapte si branca (continut redus de grasimi) legume si fructe (mai usor cu cele dulci) De asemenea sa nu exagerezi cu cele oleaginoase pentru ca au foarte multe calorii (nuci, migdale, fistic). De asemenea e indicat sa faci si un sport, ar fi super daca te-ai inscrie la o sala de fitness. P.S. Nu uita sa te hidratezi foarte bine!

| BybyMary a răspuns (pentru Solutionistul):

Stiu multe in domeniul asta si da, sa mananci cat mai rar carne. E indicata doar carnea de peste.

| Solutionistul a răspuns (pentru BybyMary):

Esti bleguta...ai impresia ca stii multe dar nu stii nimic.