| Gexu a întrebat:

Cum pot sa sterg un anti-virus pentru instalarea altuia? Nu-mi mai apare pe desktop ca il am dar la aprinderea pc mi`l deschide dar nu stiu de undesad

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Start / control pannel / add or remove programs
de acolo il dezinstalezi

5 răspunsuri:
| Gexu explică:

Asko o sa fie noul expert TPUwinking :p

| ingeras14 a răspuns:

Apesi pe Start-Control Panel-Add or Remove Programs-Remove happytongue

| kenzo007 a răspuns:

Buna...
asko are dreptate fa cum zice elhappy daca nu reusesti nici asa inseamna ca ii un antivirus virusta care iti va stika calku, deci reinstaleaza windows!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu am ajutati-ma asta e id meu atti2212000 ce sa fac

| Dreamgirl a răspuns:

Intra in Control Panel, apoi la Add or Remove programs si incearca sa ii dai remove. Sper sa reusesti!