| dragoshica2 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? Am numai 12 anii si am o gramada de cosuri albe pe fata, am incercat tot felul de creme dar nimica nu da rezultate. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MarieRova a răspuns:

Cosuri albe? Sincer eu cunosc ca in adolescenta apar la unele persoane cateva cosuri, iar la alti apar mult mai multe (acneea), dar fiind de culoare rox. Cosurile albe nu sunt ceva normal, pentru ca inseamna ca sunt umplute cu puroi, iar acele pot fi tratate cu creme speciale, pentru a scuate "substanta" din ele. Cel mai bine ar fi sa te duci la farmacie, de obicei cei de acolo stiu foarte bine ce sa iti dea. Pup

2 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Pai dragule, nu poti scapa de cosuri Treci peste si nu-ti da cu creme O sa fie mai rau
Si eu am cosuri dar toata lumea are
Toti adolescentii
La mine toti din clasa au deci nu e nici o problema

| c0x a răspuns:

Dragoshica tata, un control dermatologic. sau du-te la o farmacie naturista