| IndulcitPeKant a întrebat:

Cum pot traduce urmatoarea fraza in engleza?

"I`m happy to be there in Romania, and i want to thank you"!

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Daca stiam ce gropi sunt in Romania, veneam cu tancu.

6 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Sunt fericit/ă să fiu acolo, în România, şi vreau să-ţi mulţumesc.

| Laura a răspuns:

Sunt fericit(ă) să fiu acolo în România, și vreau să-ți mulțumesc.

| AndutzaAndu a răspuns:

Sunt fericit/ă să fiu acolo în România și vreau să-ți mulțumesc.
ps. - De fapt trebuia să fie "here", nu "there", dar mă rog.

| Simσηαღ a răspuns:

"Sunt fericit\a sa fiu acolo, in Romania, si vreau sa iti multumesc!"

| Kaℓi a răspuns:

Traduce DIN engleza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraza e deja tradusa in engleza.nu te-ai pronuntat corect poate in romana vroiai. oricum raspunsuri ai mai sus happy