| Robertwdr2008 a întrebat:

Cum poți să ajungi Trapper? Trebuie să ai voce. Sau e de ajuns dacă știi să scrii versuri și sa cânți bine pe un flow, chiar dacă nu ai voce poți ajunge Trapper nu, producători de la studio pot să îți facă vocea să sune bine sau?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Trebuie conexiuni si relatii in locurile potrivite, ceva noroc, iar talentul, din pacate, se afla abia pe pe ultima pozitie privind criteriile.

| Robertwdr2008 explică (pentru dullcat):

Și tu faci muzică sau de unde știi ca îți trebuie talent pentru a face trap, exista studio unde poți schimba vocea ( nu dau cu hate )

| dullcat a răspuns (pentru Robertwdr2008):

Da, exista studio, dar oamenii aceia nu au rolul de a-ti face tie vocea magica, asa cum in industria de frumusete oamenii aia care trec orice poza prin photoshop au nevoie totusi de niste modele cu standarde actuale de frumusete, stabilite tot de ei, astfel incat sa nu editeze prea mult.Plus, din 10000 de adolescenti care gandesc fix ca tine, tu cu ce te remarci?