| SummerDreams a întrebat:

Cum poti sa faci bani la 13 ani? nu ma refer la faptul ca sunt saraca. chiar ma descurc.
dar as vrea sa strang bani pentru o excursie, in vara.happy Si vreau sa incerc sa fac ceva singura.
multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Ela_2196 a răspuns:

Si Avon ar fi una din posibilitati. Plus ca, pe langa bani ai si produse gratuite pe care le primesti tongue sau Oriflame, sau Life care... oricare din astea. Oricum la varsta ta alt mod nu vad thinking La Avon te pot ajuta eu.

4 răspunsuri:
| deea4u a răspuns:

Oriflamesmug

| Valy1106 a răspuns:

Mai bine te ai gindi sa inveti [pentru examenul care te asteapta la sf cl a 8 a caci banuiesc ca ai trecut a 8 a ok nu cred ca parintii tai doresc sa lucrezi tu nu? si apoi nimeni nu te angaj la virsta asta nu ai voie esti minora asa ca succes la ex si copilarie fericita la varsta asta nimeni nu te va angaja, fiind ca si ei au un regulament pe care trebuie sa il aplice daca intri la liceu la un profil de industrie alimentara tu vei fi ospatarita sau multe altele si tu in clasa a 10-a vei lua o diploma cu care te poti angaja si nu vei mai avea nici macar o problema. sfatul meu nu te complica de pe acum eu sunt la profil de industrie alimentara si in clasa a 10-a voi face practica la restaurante ca ospatar si imi convine ca la sfarsitul clasei a 10-a ma voi putea angaja pe timp de vara la un restaurant. succesc.

| Alexa_1363 a răspuns:

Pai poate ai sanse ca promotoritabatting eyelashes

| bigradu91 a răspuns:

La 13 ani nici buletin nu ai si vrei sa te angajezi? Traieste-ti copilaria si invata la scoala ca de muncit o sa muncesti toata viata pana iti ies ochii din orbite.