| danyella12 a întrebat:

Ce hobby ai? si poti sa faci banii din asta? tu ce hobby ai? poate imi dai vreo idee ca vreau sa incerc sa fac cat mai multi banii vara asta ca vreau sa imi strang!

3 răspunsuri:
| AlxAlexAlx a răspuns:

Pai mergi pe la supermarketuri si intreaba daca au nevoie de personal sa imparta reviste Iti garantez ca vei face bani frumosi din toata treaba asta. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| loveyouschatz a răspuns:

Http://www.fanslave.net/ref.php?ref=44005 te inregistrezi , iti trebuie sa ai si facebook si faci bani din clickurile de pe facebook . usor si foarte simplu

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Buna!
Depinde si ce varsta ai. Daca ai sub 15 ani poti incerca sa faci lebede 3d din hartie:
http://i202.photobucket.com/albums/aa147/adina_4ever/DSCN1101.jpg
Poti cauta pe youtube niste tutotriale. O alta varianta ar fi sa faci bratarile prieteniei. Le poti vinde pe acestea in jur de 2 lei/ bucata. Si la acestea sunt tutotriale pe youtube.

In caz ca ai peste 15 ani ai putea sa te angajezi la un supermarket, la un magazin de haine sau la o librarie/ brutarie.

O modalitate de a face bani la orice varsta ar fi ( daca ai o gradina si productie mare) sa mergi sa vinzi la piata.

Succes!