| Coman_Razvan_1996 a întrebat:

Cum poti castiga increderea unei fete care sa zicem e inchisa in ea?

1 răspuns:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Faptul ca e inchisa in ea nu inseamna neaparat ca nu are incredere in tine, ci mai degraba considera ca lucrurile personale trebuie sa ramana personale.
N-o presa sa-ti spuna ce are!
Fi alaturi de ea mereu, chiar si atunci cand e nesuferita si nu vrea sa spuna ce o doare. Va aprecia ca ii ramai alaturi.
Incearca s-o faci sa zambeasca.
Cam astea sunt lucrurile pe care trebuie sa le faci.
Cu timpul o sa vezi ca o sa se exteriorireze.
Si mai ales, arata-i ca esti de incredere. Nu barfii pe nimeni!
Succes!