| iamyours a întrebat:

Cum poti sa uiti de un baiat, cu care sti ca nu poti avea nicio sansa?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu alt baiat.

| mona a răspuns:

Te cuplezi cu altul

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu-l uiti, iti redirijezi atentia.Dar, totusi, spune-ne de ce consideri ca nu ai avea nici o sansa.

| iamyours explică (pentru Danut_Popa_1961):

In primul rand. e indragostit nebuneste de alta fata. si in al doilea, nu cred ca is destul de buna pentru el, avand in vedere ce diferenta e intre mine si fetele cu care a mai fost. Daca e s-o luam asa, a fost cu fete si mai mari decat el (el fiind de varsta mea.)

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu considera ca nu esti destul de buna pentru el. Fetele mai mari isi fac probabil ceva,, pofte,, cu el si se autoconsidera un rasfatat.Nu te subaprecia.Reandreapta-ti atentia spre un baiat mai linistit. Dupa cum il descri, s-ar putea sa devi doar un nume pe,, lista,, acestuia.Ai incredere in tine si respecta-te.

| MerVeilleuX a răspuns:

Imprima-ti in cap ca esti prea buna pentru el ..sau pur si simplu gadeste-te ca nu are rost sa iti placa de cineva cu care nu ai sanse..si cauta altu.