| MelisaaMariaaa a întrebat:

Cum poti sa uiti o persoana la care ai tinut foartee mult ( Fostul prieten )?

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

In aceasta situatie sunt si eu acumwinking... totu tine de personalitatea pe care o ai. de exemplu daca esti o persoana emotiva si sentimentala iti va lua mai mult timp pana il uiti, iar daca esti o persoana care acorda multa indiferenta nu`ti va lua foarte mult sa-l uitiwinking. timpul petrecut cu prietenii te va face sa uiti de persoana iubita, incetul cu incetul... de multe ori si prietenii sunt de vina daca incearca sa "ti`l bage pe gat". happy

5 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Nu prea poti sa il uiti.si mie in clasa a 7-a mi-a placut de un baiat si apoi m-am mutat de la scoala si am incercat sa-l uit dar nu pot. daca nu poti sa-l uiti, numai incerca pentru ca n-ai sa reusesti daca ti-a placut foarte mult de el. sper ca te-am ajutat.

| luvisluvbby a răspuns:

Eu am uitat de el in timp. straight face sau poti sa iti faci alt prieten happy dar eu zic mai bine nu poate o sa fi iar ranita! Timpul e cel mai bun raspuns le vindeca pe toate!

| DemonROW a răspuns:

Petrece mai mult timp cu prietenii taihappyoricum nu il vei uita doar ca te vei simti mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu timpul toate trec. Absolut toate. Normal e nevoie de de voință, sa vrei sa uiți. Crede cu tărie ca timpu va rezolva totul.
Bafta

| KmMicah a răspuns:

Gaseste o noua persoana care sa te atraga mau mult fizic. Si cu timpul o sa-l uiti