| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa verifici daca un baiat tine la tine sau vrea doar distractie?

7 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

In primul rand sa nu te iei dupa vorbe si sa nu kzi in mrejele lui asa cu una cu doua.lasa.te la inceput greu de cucerit si asa poti sa. ti dai seama ce.si doreste cu tine
iar pe parcursul relatiei iti poti da seama daca are sentimente pentru tine si din faptlele lui daca se poarta frumos cu tine cand sunteti impreuna in public nu numai aksa daca e mandru de relatia pe care o are daca stie sa te faca fericita sa te aprecieze:X:X
nu sunt multe de zis
important e sa exista acel ceva si tu sa. ti dai seama

| Parintele a răspuns:

Distractie?! poate sex vrei sa zici. Daca omu e versat, asa ca mine, nu iti poti da seamahee hee

| dulshe a răspuns:

Knd cineva tile la tine face totul pentru tine numai sa te simti bine, iti face viata super fericita, linistita, iar cand vrea numai distractii iti zice sa faci dragoste cu el chiar daca tu nu vrei, sau te ameninta k daca nu faci cu el te lasa.pff multe tongue etc

| tukhey23 a răspuns:

Intreba-l.

| marria a răspuns:

Incearca-l... pune o prietena sa-l sune si sa se dea drept fost lui prietena cu ganduri de impacare sau pur si simplu o "admiratoare secreta"... daca pica in plasa e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai, cati ani are baiatul? Amanunt important...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Distracție: vrea să se culce cu tine, să aibă o aventură.
Ține la tine: te scoate în lume, vorbește frumos, îți aduce flori, este sincer cu tine, te i-a cu el peste tot, îți prezintă familia lui, te sună tot timpul iar sexul este pe ultimul loc.
Pa, pa.