| middle654 a întrebat:

Cum iti poti da seama daca un baiat vrea doar sex de la tine si tu nu esti inca intr-o relatie cu el?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Daca stie sa joace teatru bine, nu ai cum sa-ti dai seama.
Daca trece o luna si vezi ca nu insista pe tema asta, e ok.

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Iti dai seama dupa felul in care iti vorbeste, dupa modul in care se uita la tine, dupa subiectele de discutie abordate, activitatile sale si ale voastre impreuna, dupa felul lui de a fi oarecum...
Cand un tip te iubeste, trebuie sa fie pentru ceea ce esti, nu pentru "forme" sau planuri legate de activitatea sexuala.
Eu sunt de parere ca daca el e dispus sa faca sacrificii pentru tine atunci chiar te iubeste. Trebuie sa te inteleaga, sa ii pese de tine si sa te protejeze. Un iubit adevarat se uita in ochii tai cand iti vorbeste si nu te va rani niciodata. Te va pune pe tine pe primul loc, mai presus decat orice.
Daca te iubeste cu adevarat, la prima intalnire e interesat de tine si incearca sa te cunoasca.
Daca vrea doar sex : iti face intr-una complimente (mai ales la prima intalnire, in loc sa incerce sa te cunoasca), aduce vorba (mai mult sau mai putin subtil) despre sex, se uita la sanii tai, la fundul tau, te duce la el acasa si "i se face cald" deci isi da jos camasa, iti face un masaj, pune mana unde nu trebuie, incearca din rasputeri sa te impresioneze...
Bine, iti dai seama - unele chestii nu inseamna neaparat ca vrea sex - gen dorinta de impresionare etc.
Sper ca am ajutat

| ChristtineA a răspuns:

Pai, dupa subiectele care le deschide. dupa cum te priveste, gesturile. Daca te atinge foarte mult.

| madalynutza_8886 a răspuns:

Privirea,felul cum se comporta cu tine.

| pLeX a răspuns:

Nu-ti poti da seama de intentiile unui om.

poti doar sa risti.