| soryna_6509 a întrebat:

Cum sa aflu daca mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| NimeniCuActe a răspuns:

Daca mai ai himenul, atunci esti virgina... daca nu... ne pare rau da' ti-ai pierdut virginitatea (si asta chiar nu o mai gasestilaughing

13 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Poi daca te'a penetrat nu mai esti virgina(nu binoclu)winking

auran
| auran a răspuns:

Mergi la ginecologie si intreaba

| Ben. a răspuns:

Cumpara-ti 1 binoclu.

| AllenTJ a răspuns:

Intreaba dexul sau cauta pe googlewinking

| REMiXDJ a răspuns:

E o problema mare asta pentru. tine?!

| IqStorm a răspuns:

Pot să te ajut eu să afli happy

| Ann123 a răspuns (pentru IqStorm):

Si cum poti sa o ajuti?

| IqStorm a răspuns (pentru Ann123):

Am eu metodele mele. Doar in privat pot sa iti arat

| mikutza a răspuns:

Pai mergi la un medic ginecolog si iti va spune daca esti sau nu virgina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga dejtu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic vorbind... daca una bucata penis a fost introdus in una bucata vagin... adio virginitate, daca au fost alte obiecte decat organul sexual masculin nu se pune... dar lumea din ziua de azi considera ca nu mai esti virgina daca ai bagat orice acolo... din lipsa de educatie sexualawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut sex e evident ca nu mai esti virgina... cel mai bine e sa te duci la un control ginecologic...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca nici eu nu-s sigura daca mai sunt si mie teama sa-i spun mamei si ma gandesc ca nu am numa 13 ani.