| NoSens a întrebat:

Cum sa arate baiatul perfect [ pentru fete e intrebarea]hee hee

2 răspunsuri:
| AdeLyna36 a răspuns:

Baiatul perfect trebuie sa aiba ochii frumosi, sa fie inalt si sa se spele des laughing))))))))))))))))) (imi plac baietii curati, care au un parfum placut)

| LorenaLoveU a răspuns:

Pai ...pentru mine,,baitul perfect" ar trebui sa fie inald,dar nu foarte, potrivit pentru varsta, nu neaparat muschii conteaza, dar nici un slabanog sau un gras, ceva normal, ar trebui sa aiba parul un pic mai lung si cam atat