| Bleoju_Magda_1976 a întrebat:

Cum sa blochez pe cineva pe facebook?
Adica cum sa fac sa nu mai trimita cereri de prietenie 30 de zile?
Dau fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Buna,te duci pe profilul persoanei respective, sub cover este un buton cu setari apasa pe el si acolo scrie : report/block sper ca te descurci!
funda?

| NoName2 a răspuns:

Te ajut! :* du-te la profilul lui si pune click-ul acolo unde iti arata " prieteni" langa " mesaj ", apoi iti apar mai multe lucruri si tu da pe penultima unde scrie " raporteaza/blocheaza " happy sper ca ti-am fost de ajutor, funda? :*

| Bleoju_Magda_1976 explică:

AM intrebat cum sa fac ca sa se blocheze fb-ul la o persoana ca sa nu mai poata distribui anumite lucruri ..si sa nu imi poata trimita cereri de prietenie

| carlyhalatz a răspuns (pentru Bleoju_Magda_1976):

Pai asa se face cum ti-am zis noi!