| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa devi smecher sau se gasca

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Cum sa devii smecher?
1 - Ținuta: Pentru aceasta categorie de oameni ținuta este cea mai importanta.
2 - Atitudinea: Cred ca in primul rând trebuie sa ai o privire de gangster. Daca arunci cate o privire fioroasa fiecărei persoane pe care o intalnesti vei avea un aer dominant, puternic. Daca nu te pricepi la aruncatul cu privirea poți sa porți niște ochelari de soare.
3 - Indiferența. Trebuie să nu îți pese de bârfele celor din jur trebuie să fi dur și nici să nu dai un mic răspuns!
4 - Neapărat din dotare nu trebuie să lipsească o iubită.
5 - Să știi să ieși din probleme. Asta e foarte important.

Cum să devi de gașcă?
Stai mult pe afară cu diferite grupuri de prieteni, dar fixazăte mult pe unu. Vorbește mult cu cei din grupu respectiv cunoaște-i cât mai bine făi să te placă, nu încerca să pari cel mai cel din gașcă, fi undeva la mijloc. Încearcă să îi faci să te cheme peste tot!

Vezi că e o diferență între a fi smecher și de gașcă. Citește cu atenție. Baftă!

6 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Nu poti laughing
Smecher te nasti.

| Voidwithin a răspuns:

Ca sa devii mare smecher trebuie sa fi bun la bataie sa ai atitudine de lider sa nu-ti fie frica de nimic si tu sa-i domini pe toti.
Ca sa fi de gasca trebuie sa te bagi in seama cu alti baieti sa ii faci sa rada sa se simta bine in preajma ta. Apoi sa va imprieteniti sa iesiti in oras impreuna etc.

| TheRealDaniel a răspuns:

Facand ceea ce place publicului, facandu-i sa rada. fii curajos si nu-ti fie teama de consecinte si critici.

| Cosmina6622 a răspuns (pentru TheRealDaniel):

Ca sa fii de gasca si "jmecher" nu trebuie sa faci ce vrea publicul.asa ajungi sa fi manipulat usor.ca sa fii de gasca trebuie sa fii tu insuti ^_^ cat mai vesel si mai deschis chiar si cu cei care nu te plac happy

| TheRealDaniel a răspuns (pentru Cosmina6622):

Nu exista o definitie stabilita a acestui cuvany, tu crezi ce vrei eu cred ce stiu.

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Nu este bine sa fii smecher mereu.Fii tu insuti!