| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci o fata sa te placa? Dar ea sta cu baieti mai smecheri si de gasca, eu nu sunt asa de smecher

Răspuns Câştigător
| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Fetele se indragostesc de ceea ce aud si ceea ce vad.Din moment ce nu te observa daca nu esti timid fa-o sa te vada mai ales daca sunteti apropiati(vorbiti va salutati)acum un om nu iti poate da sfaturi cum trebuie pentru ca nu cunoaste detaliile in ceea ce implica chestii care au legatura cu placerea unuia sau altuia in ultimul rand o fata nu te place de pe o zi pe alta dar ii trebuie un motiv si acela trebuie sa vina de la sine.

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Probabil pari genul de tip care nu o scoate la timp.

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

Adica?
la ce te referi