| fetitza_2700 a întrebat:

Cum sa fac ca persoana iubita sa se uite la mine?

2 răspunsuri:
| Diana_8956 a răspuns:

Deci incerci sa vorbiti despre un subiect comun muzica sau ii spui ca te plictisesti groaznic il intrebi ce pasiuni are el iar daca aveti o pasiune comuna adica va place acelasi sport sau alceva nu ezita sa trece''intamplator''pe acolo sai faci o surpriza asa o sa va imprieteniti iar uh saincerci sai tragi apropouri cum ar fi stii esti foarte frumos azi sau alceva sa-i spui uite m-am despartit de ''x''dar am cunoscutpe cineva foarte dragut care este mai aproape decat iti imaginezi insa daca nu se prinde roaga un prieten comun sa afle daca si el te place iar daca esti convinsa cate place ia-ti inima in dinti si cerei numarul detelefon sau eventual inital la un suc,

| rusmihai a răspuns:

Faci tot felul de lucruri te bagi in seama
alte moduri nu mai stiu ca nu prea le am cu feteletonguelaughing)