| unknow a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca bretonul mai repede? thinking imi intra in ochi si ma enerveazasad

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ehelaughing) imi amintesc si eu cand aveam bretonul microlling on the floor
Doamne ce chin. cata chinuialastraight face
Imi venea in ochii orce faceam
Ma aplecam putin poc pe ochiilaughing
acum am scapat de asta:X
Deja bretonul mie imi trece de barbiebig grin
P.S Sunt baiathappy

1 răspuns:
| BlueBird a răspuns:

Pai parul va creste. Stiu ca e enervant cand intra in ochi dar o solutie e sal prinzi cu o coronita sau cu niste clame de alea "click". Sunt si alimente pentru par dar sunt folosite pentru stralucire si puterea parului : alimente bogate in calciu cum ar fi laptele happy