| TheVampiresDiaries2012 a întrebat:

Cum sa fac sa-mi creasca unghiile repede? dau funda raspuns urgent va rog

Răspuns Câştigător
| Danoninooo a răspuns:

Îţi trebuie vitamina D, ş.a. Acest link îţi spune mai multe:

http://www.ziare.com/......ale-885429

Baftă! Asta e tot! FunDDiţă? Te pup! :-*

4 răspunsuri:
| Danoninooo a răspuns:

Http://www.ziare.com/......ale-885429

Acest link îţi spune totul. Fundiţă? Baftă! :-*

| AlynaC a răspuns:

Ai putea sa folosesti o solutie speciala pentru crestere.

| Puka_4498 a răspuns:

Poi daca stai cu unghiile circa 5 mine in apa in fiecare zi iti creste, eu cand spal vasele sau cand nu am ce face pun apa intr'un bol de apa si tau 5 mine cu ele in apa apoi ma usu si stau asa in fiecare zi si iti creste, adica mie asa mi se intmpla. Sper sa e ajutebig grin

| d3d3_6809 a răspuns:

exista un lac special la avon pentru crestere unghiilor si este maxim 10 lei sau poti astepta pana iti cresc trebuie sa iei calciu pentru a creste mai repede sau poti manca produse care contin calciu. sper ca te-am ajutat:d