| Agheda a întrebat:

Hey! Am nevoie urgent de raspuns! Cum pot sa imi fac sa imi creasca mai repede unghiile?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Calciu!

| PeFuga a răspuns:

Spalatul des pe maini face unghiile sa creasca mai repede, la fel si masajul unghiilor si cuticulelor cu ulei. Iti recomand sa folosesti si un tratament pentru intarirea lor, ca sa nu se mai rupa imediat ce te bucuri si tu ca au crescut cativa milimetri. Eu folosesc de multa vreme tratamentul 8 in 1 de la Evelin. E in jur de 15 lei. E arma mea secreta pentru unghii lungi se rezistente.

| DariaDalida a răspuns:

Http://www.andreearaicu.ro/......mai-repede Sper ca te-am ajutat! Nu stiu daca functioneaza.