| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Am un tic de a`mi roade unghiile probabil din cauza stresului.Ce pot face sa imi creasca mai repede! Funda pentru cel mai bun raspuns! Urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| alexandra19961996 a răspuns:

In primul rand poti sa de dai cu o solutie amara pe unghi ca sa nu le mai rozi.e naspa la gust si nu iti mai trebuie a doua oare sa le bagi in gura.iar pentru crestere iti recomand tratamentele de la avon pentru exfoliere sau pentru accelerarea cresterii unghie dar foloseste-le dupa ce de dezobisnuiesti de ros...sau le poti pune in apa cu sare si sa stai cu mana in apa timp de zece minute... dar pune multa sarehappy funda?big grin

4 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Exista un lac de unghii amar care nu te lasa sa iti rozi unghiile! Sper ca te-am ajutatwinking

| Palfi_Doriuss_1998 a răspuns:

Sa astepti