| dyana99_8776 a întrebat:

Cum sa fac sa uit un baiat pe carel plac dar el pe mine nu dar totusi ma pupa ne intalnim vb pe mess la tel cand ne vedem cum sa fac sau ce sfat imi dati? va rog mult dau fundita!

1 răspuns:
| Crisss22 a răspuns:

Sti asta mi se intampla si mie acum, dar trebiue sa nu te mai gandesti la el si sa iti gasesti alt baiat si eu am placut multio baieti dar pana la urma nu mai m-am gandit la el si asa intr-o luna l-am uitat. si nu ii mai da atentie ignora-l cand iti zice ceva te prefaci ca nici nai auzit sau ca nu exsista.