| Denisa97_9434 a întrebat:

eu plac un baiat cu care m-am cunoscut acum 3 luni...cred ca si el ma place pentru ca totdeauna ma saluta si ma pupa. dati-mi un sfat cum ar trebui sa-i spun ca il plac sau cum pot afla daca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Daca te saluta si te pupa (pe obraz presupun?) nu inseamna neaparat ca te place. Inseamna ca te place ca prietena, nu neaparat ca iubita. De ce nu vorbesti cu el?

2 răspunsuri:
| Denisa97_9434 explică:

Sa vzi ce raspuns iti dau eu?/

| SerbanElyan a răspuns:

II zici in fata (intre 4 ochi)... daca te place o sa zica ca simte la felwinking