| Miutzah a întrebat:

Cum sa fac si ce sa fac ca sa ma placa un baiat care m-a placut cu ceva timp in urma?! Il iubesc foarte mult si el stie acest lucru!

Răspuns Câştigător
| loveyourkiss a răspuns:

Eu am aceiasi problema, adica nu stiu dama ma mai place sau nu dar a zis ca vrea sa-l recuceresc, si nu prea stiu ce sa fac> Eu cred ca trebuie sa fim noi insine si sa incercam sa reparam defectele. Sa fi draguta cu el, sa/i zambesti, sa-i acorzi mai multa atentie decat celorlalti, sa te apropii de el... daca te-a placut inainte sa-t putea sa mai existe ceva acolo si tu trebuie sa reaprinzi scanteia

Succes :*

| Miutzah explică (pentru loveyourkiss):

Mersi mult un sfat folositor :*