| Karoline005 a întrebat:

Hey! Cit timp un baiat poate sa placa o fata pe care o stie numai din priviri?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Atata timp cat o vede daca nu se plictiseste de ea. Stii cum se zice ochii care nu se vad se uita.>>)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e vorba neaparat de a placea respectiva fata. Baiatului ii place aspectul fizic al fetei, dar avand in vedere ca o stie doar din priviri nu poate sa zica ca-i place acea fata pentru ca atunci cand zici ca placi pe cineva te referi si la fizic si la suflet.
Cat despre intrebarea ta, s-ar putea sa se simta atras foarte mult timp de ea, chiar si daca nu o vede cativa ani si apoi o revede si isi da seama ca e tot ea s-ar putea sa-i placa in continuare cum arata. Acum depinde si de baiat, daca e din ala de zboara din floare-n floare sau pune suflet chiar si cand nu cunoaste fata pe care o urmareste cu atata drag.

O seara buna!

| dorin1990 a răspuns:

Nu cred ca ai formulat bine intrebarea, in cat timp?